Svadobné šaty saténové

WGspravca

30 apríla 2023

Nekomentované

Svadobné šaty saténové

Svadobné šaty saténové

 

Pre všetky milovníčky jednoduchých línií, saténu a hladkých materiálov máme túto svadobnú sezónu tie najkrajšie svadobné šaty. Prezrite si našu ponuku saténových svadobných šiat. Určite medzi nimi nájdete tie pravé.

 

Svadobné šaty 171

Saténové svadobné šaty s dlhými rukávmi a hladkou sukňou, sú tou správnou voľbou pre váš deň D.

Svadobné šaty požičovňa – svadobný salón Wedding Gallery Bratislava

Saténové svadobné šaty s dlhými čipkovými rukávmi sú tou správnou voľbou pre nevestu, ktorá chce pôsobiť elegantne no rafinovane zároveň. Úžasná kombinácia čipky a objemnej hladkej sukne, otvorený chrbát doplnený mašľou a gombičky na sukni – tieto svadobné šaty si jednoducho musíte vyskúšať.

Svadobné šaty 140

Saténové svadobné šaty s ramienkami a hladkou sukňou - jednoduchá elegancia.

Svadobné šaty Bratislava Saténové svadobné šaty s ramienkami a hladkou sukňou – jednoduchá elegancia.

Svadobné šaty zo saténu pôsobia elegantne a žensky zároveň. Jednoduchá saténová sukňa doplnená štrasovým opaskom, padnuté ramienka a lodičkový výstrih sú ako stvorené pre modernú princeznú a vo Váš deň D v nich zažiarite. Bonusom je korzet, ktorý neveste vytvaruje krásnu postavu.

Svadobné šaty 181

Jednoduché svadobné šaty s ramienkami a hladkou sukňou - elegantná klasika v novom šate

Svadobný salón Bratislava

Jednoduché saténové svadobné šaty s úzkymi ramienkami pôsobia hravo a vzdušne. Rafinovaný zadný diel s gombičkami a mašľou pekne vynikne na svadobných fotografiách.

Svadobné šaty 163

Saténové svadobné šaty s ramienkami a hladkou sukňou v úzkom strihu - jednoduchá elegancia.

Svadobné šaty – požičovňa Bratislava

Maximálne žensky pôsobiaci model svadobných šiat v úzkom strihu z hladkého materiálu, v ktorom vynikne postava nevesty je doplnený luxusnou čipkou. Rozparok na sukni, krátke rukávy a ilúzia lodičkového výstrihu – jednoducho svadobné šaty, ktoré si treba vyskúšať.

Svadobné šaty HOPE

Jednoduchá elegancia je to, čo svadobné šaty HOPE dokonale vystihuje. Čistá línia, dlhá vlečka a sukňa skrývajúca vrecká – niekedy je menej viac - pri týchto svadobných šátach to platí dvojnásobne.

Svadobné šaty Adriana Alier

Jednoduchá, hladká sukňa, elegantná Á-čková línia, vrecká, odnímateľná vlečka s mašľou a hlboký výstrih na chrbte zdobený gombičkami. Nadčasový model svadobných šiat pre vyznávačky čistých línií bez trblietok či čipky.

Svadobné šaty HOYER

Svadobné šaty HOYER sú tou správnou voľbou pre nevestu, ktorá hľadá eleganciu a nadčasovosť. Kombinácia luxusnej čipky a saténovej sukne z Vás spraví rozprávkovo krásnu nevestu.

Svadobné šaty Adriana Alier

Saténové svadobné šaty so živôtikom z krásnej čipky majú úžasne dlhú katedrálovú vlečku, zdobenú gombičkami, ktorá vynikne na ceste k oltáru i na svadobných fotografiách. A Vy v nich budete pôsobiť elegantne a krásne žensky zároveň.

Svadobné šaty HOSNI

Prekrásne svadobné šaty HOSNI španielskej značky Adriana Alier, sú úžasnou kombináciou hladkej sukne a luxusnej čipky, v ktorých sa budete cítiť ako princezná.

Svadobné šaty Adriana Alier HOSNI

Svadobné šaty v princeznovskom štýle so super objemnou hladkou sukňou s vreckami a krátkymi rukávmi sú rovnako krásne spredu ako aj zozadu. Živôtik zadného dielu je z jemného bodkovaného tylu, zdobený čipkou a gombičkami.

 

Celú našu ponuku svadobných šiat na požičanie a predaj nájdete TU.

 

Objednajte sa na skúšku svadobných šiat už dnes. Radi Vám poradíme.

 

Objednať sa na skúšku svadobných šiat

Späť na blog

 

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava – svadobné šaty pre princezné i bohémky – prenájom a predaj.