Svadobné šaty kolekcia 2024

WGspravca

29 decembra 2023

Nekomentované

Svadobné šaty kolekcia 2024

Svadobné šaty kolekcia 2024

 

Objavte našu novú kolekciu svadobných šiat pre rok 2024 a zažiarte! Túžite byť rozprávkovo krásnou princeznou? Nežnou vílou alebo nevestou ktorá je stelesnením nadčasovej elegancie a sofistikovanosti? Pre každú z vás máme tie správne svadobné šaty!

Princeznovské svadobné šaty

Pre všetky nevesty, ktoré už od malička snívajú o rozprávkovej svadbe a princeznovských svadobných šatách s dlhou vlečkou sú ako stvorené svadobné šaty Elizabeth Passion 5500. Bohatá tylová sukňa, trblietky, luxusná čipka a jemné špagetové ramienka sú tou správnou kombináciou pre nezabudnuteľne krásnu nevestu.

Ak túžite po rozprávkovo krásnych svadobných šatách s dlhými rukávmi, máme pre vás tie pravé! Svadobné šaty – model 175 sú ľahké ako obláčik. Jemná čipka, ľahučký tyl a nadýchané rukávy sú tým čo robí tieto svadobné šaty výnimočným kúskom, v ktorom sa budete cítiť ako v rozprávke.

Viac princeznovských svadobných šiat nájdete v našej novej kolekcii svadobných šiat na prenájom a predaj. Pozrieť novú kolekciu TU.

 

Romantické svadobné šaty

Pre všetky romantické duše sú určené svadobné šaty Elizabeth Passion 5538. Korzetové svadobné šaty so srdiečkovým výstrihom a krásnou kvetinovou čipkou dopĺňajú padnuté ramienka, ktoré vám dodajú pôvab a nežnosť.

Ak túžite po niečom výnimočnom, skúste svadobné šaty Adriana Alier – model ARIKA. Kombinácia nádhernej čipky, tylovej sukne a nadýchaných rukávov je tou správnou voľbou pre nezabudnuteľne krásnu nevestu! Pozrieť novú kolekciu TU.

 

Saténové svadobné šaty

Pre všetky nevesty, ktoré túžia po čistých, minimalistických líniách sú ideálne svadobné šaty Adriana Alier – model AZULIA. Jednoduché, saténové svadobné šaty s jemnými špagetovými ramienkami sú splneným snom každej nevesty, ktorá chce byť vo svoj deň D elegantná a nadčasová.

Pre nevestu, ktorá sa riadi heslom: „Menej je viac“ máme svadobné šaty Adriana Alier – model ASHLEY – maximálne elegantné, svadobné šaty zo saténu v Áčkovom strihu.

Prípadne skúste svadobné šaty Adriana Alier – model HOYER kde sa snúbi elegantná saténová sukňa s luxusnou čipkou a nádherne zdobeným chrbtom… Pozrieť novú kolekciu TU.

 

Bohémske svadobné šaty

Pre všetky romantické duše, ktoré vo svoj deň D túžia byť nežnou vílou, sú ako stvorené svadobné šaty Elizabeh Passion 5102. Jemná tylová sukňa s rozparkom, nádherná čipka, trendové úzke ramienka a navyše – tieto svadobné šaty sú ľahké ako obláčik!

Maximálnu sofistikovanosť vyžarujú svadobné šaty Adriana Alier – model ALTEA. Tieto svadobné šaty sú nádhernou kombináciou jednoduchej sukne a luxusnej kvetinovej čipky. Šaty sú doplnené netradičnými nadýchanými rukávmi a sú ako stvorené pre nevestu, ktorá je nežná a tak trošku rafinovaná zároveň. Pozrieť novú kolekciu TU.

 

Svadobné šaty s dlhými rukávmi

Pre všetky milovníčky dlhých rukávov dávame do pozornosti svadobné šaty – model 171. Nádherné saténové svadobné šaty s dlhými rukávmi zdobenými čipkou a kamienkami majú rafinovane riešený chrbát a vlečku zdobenú gombičkami. V týchto svadobných šatách sa spája elegancia a ženskosť, a vy v nich doslova zažiarite!

Svadobné šaty – model 167 – dávame do pozornosti všetkým nevestám, ktoré túžia po bohato zdobených čipkovaných svadobných šatách s rukávmi. Týmto svadobným šatám dodáva výnimočnosť nielen luxusná čipka a trblietavý tyl, z ktorého sú vyrobené ale aj ¾ rukávy zdobené nádhernou čipkovou aplikáciou. Pozrieť novú kolekciu TU.

 

Svadobné šaty s krátkym rukávom

Ak hľadáte svadobné šaty s krátkym rukávom, v novej kolekcii máme pre vás výnimočný model! Príďte si vyskúšať svadobné šaty Adriana Alier – model ANYA. Prekrásna čipka jemne zdobená trblietkami a tylová sukňa ľahučká ako nadýchaný obláčik sú luxusom, ktorý si môžete dovoliť. A čo je dôležité, v týchto šatách sa budete cítiť krásne a pohodlne zároveň!

Prípadne si príďte vyskúšať náš obľúbený model svadobných šiat Adriana Alier – model HOSNI. Prekrásna klasika. Nesmrteľná kombinácia elegantnej hladkej sukne a čipkovaného živôtika s krátkym rukávom. Svadobné šaty HOSNI sú prekrásne aj zozadu – čipkovaný živôtik zdobený gombičkami a dlhá vlečka, ktorá vynikne na svadobných fotografiách! Pozrieť novú kolekciu TU.

 

Čipkované svadobné šaty

Pre túto svadobnú sezónu máme pre vás tie najkrajšie čipkované svadobné šaty! Z našej bohatej ponuky dávame do pozornosti napr. svadobné šaty Adriana Alier – model ARLET – luxusné svadobné šaty z trblietavého tylu a krásnej čipky, ktoré pristanú takmer každej postave.

Alebo si príďte vyskúšať svadobné šaty Adriana Alier – model HERA – tieto svadobné šaty sú ľahké ako obláčik. Nádherná čipka, jemné trblietky a skvelý strih z vás spravia dokonale krásnu nevestu.

Alebo …. svadobné šaty Adriana Alier – model ARIANA luxusné čipkované svadobné šaty, v ktorých zažiarite! Prípadne svadobné šaty Elizabeth Passion – model 5514 – výnimočné svadobné šaty, v ktorých sa budete cítiť ako princezná!

Svadobné šaty pre rok 2024 sú prekrásne a my pre vás máme tie pravé! Stačí sa objednať na skúšku o ostatné sa postaráme my.

Objednajte sa na skúšku svadobných šiat už dnes a objavte svadobné šaty, ktoré si zamilujete!

 

Objednať sa na skúšku svadobných šiat

 

Späť na blog

 

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava

Hľadáte svadobné šaty, v ktorých zažiarite? U nás nájdete svadobné šaty do ktorých sa zamilujete! Svadobné šaty pre princezné aj bohémky nájdete práve teraz v našej novej kolekcii. Objednajte sa na skúšku svadobných šiat už dnes. Radi vám poradíme.

 

Objednať sa na skúšku svadobných šiat