Tylové svadobné šaty

WGspravca

14 januára 2024

Nekomentované

Tylové svadobné šaty

TYLOVÉ SVADOBNÉ ŠATY

 

Tylové svadobné šaty sa vyznačujú ľahkou štruktúrou a ponúkajú svieži a éterický štýl pre nevesty, ktoré hľadajú romantické svadobné šaty. Čipkované korzetové živôtiky a hlboké véčkové výstrihy sú zdobené 3D kvetinovými aplikáciami, ktoré vytvárajú priam magický efekt. Puffové rukávy z nadýchaného tylu alebo padavé ramienka, ktoré jemne zahalia ramená, ešte viac umocnia romantický vzhľad a zaručia, že vaše svadobné šaty budú originálnym kúskom a vy v nich priam zažiarite!

 

V našej kolekcii nájdete tylové svadobné šaty s rôzne veľkými sukňami… Pre romantické duše – menšie, pre princezné – väčšie. Naše tylové svadobné šaty zaujmú svojou eleganciou a jemnosťou a zároveň sa postarajú o to, aby sa nevesta vo svoj veľký deň cítila pohodlne a krásne zároveň.

 

Náš tip na dokonalé svadobné šaty s puffovými rukávmi nájdete TU.

Náš tip na prekrásne svadobné šaty s padavými ramienkami nájdete TU.

 

Príďte si ich vyskúšať. Radi Vám poradíme.

 

Objednajte sa na skúšku svadobných šiat už dnes a objavte svadobné šaty, ktoré si zamilujete!

 

Objednať sa na skúšku svadobných šiat

 

Späť na blog

 

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava

Hľadáte svadobné šaty, v ktorých zažiarite? U nás nájdete svadobné šaty do ktorých sa zamilujete! Svadobné šaty pre princezné aj bohémky nájdete práve teraz v našej novej kolekcii. Objednajte sa na skúšku svadobných šiat už dnes. Radi vám poradíme.

 

Objednať sa na skúšku svadobných šiat