Svadobné šaty bez ramienok

WGadmin

25 marca 2024

Nekomentované

Svadobné šaty bez ramienok

SVADOBNÉ ŠATY BEZ RAMIENOK

 

Svadobné šaty bez ramienok hlásia svoj návrat a sú krajšie ako kedykoľvek predtým!

Svadobné šaty bez ramienok majú tú výhodu, že sú variabilné a nevesta si ich môže prispôsobiť presne podľa svojho vkusu alebo potrieb. Svadobné šaty bez ramienok môžeme doplniť odnímateľnými naberanými (puff) rukávmi, širokými padavými ramienkami, ktoré decentne zahalia ramená nevesty alebo tenkými špagetovými ramienkami pre väčšiu istotu na tanečnom parkete.

Svadobné šaty s odnímateľnými naberanými (puff) rukávmi predstavujú nádherné spojenie nadčasovej elegancie a súčasného vkusu, a tento trend skvelo reprezentujú svadobné šaty Adriana Alier – model ALTEA. Svadobné šaty ALTEA sú veľmi elegantné, ženské a ľahké zároveň, takže pretancovať v nich celú noc nebude problém.

Svadobné šaty bez ramienok - svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava - svadobné šaty prenájom a predaj

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava – svadobné šaty ALTEA

Krásnym príkladom variability sú svadobné šaty Adriana Alier – model ARIKA. Pridaním naberaných rukávov sa svadobné šaty bez ramienok stanú priam snovým modelom. …ako z romantického filmu. Úplne inak tieto svadobné šaty pôsobia ak naberané rukávy vymeníme za padavé čipkované ramienka… Príďte sa presvedčiť. 🙂

Svadobné šaty bez ramienok - svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava - svadobné šaty prenájom a predaj

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava – svadobné šaty ARIKA

Objednajte sa na skúšku svadobných šiat už dnes a objavte svadobné šaty, ktoré si zamilujete!

 

Objednať sa na skúšku svadobných šiat

 

Späť na blog

 

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava

Hľadáte svadobné šaty, v ktorých zažiarite? U nás nájdete svadobné šaty do ktorých sa zamilujete! Svadobné šaty pre princezné aj bohémky nájdete práve teraz v našej novej kolekcii. Objednajte sa na skúšku svadobných šiat už dnes. Radi vám poradíme.

 

Objednať sa na skúšku svadobných šiat