Svadobné šaty v bohémskom štýle

Svadobné šaty v bohémskom štýle

 

Túto svadobnú sezónu ovládli svadobné šaty v bohémskom štýle. Jednoduchý strih, padavá sukňa, jemná čipka či dlhé rukávy sú hlavnými črtami bohémskych svadobných šiat.

 

Svadobné šaty s dlhými rukávmi v bohémskom štýle. Nádherná čipka, padavá sukňa - tieto svadobné šaty z vás spravia nezabudnuteľne krásnu nevestu!

svadobné šaty s dlhými rukávmi

Bohémske svadobné šaty s dlhými rukávmi Elizabeth Passion 5029

Bohémske svadobné šaty sú zväčša ľahké ako obláčik, vzdušné, rafinované a hlavne neskutočne ženské.

 

Svadobné šaty v bohémskom štýle - jemné, rafinované a neskutočne ženské zároveň - také sú tieto svadobné šaty, v ktorých určite zažiarite! Šaty sú doplnené krásnymi rukávmi z bodkovaného tylu, ktorými podčiarknete svoju výnimočnosť.

svadobné šaty čipkované bohémske

Bohémske svadobné šaty s bodkovanou sukňou Elizabeth Passion 5109

Ak netúžite po veľkej princeznovskej sukni a katedrálovej vlečke ale hľadáte niečo iné – výnimočné, v našej novej kolekcii svadobných šiat nájdete tie pravé.

Bohémske svadobné šaty Elizabeth Passion 5044

Ak sú svadobné šaty v bohémskom štýle tým pravým pre vás, u nás nájdete tie najkrajšie! Príďte si ich vyskúšať! Radi vám poradíme.

Celú kolekciu svadobných šiat nájdete tu.

Objednať sa na skúšku svadobných šiat

 

 

Späť na blog

 

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava

Hľadáte svadobné šaty, ktoré majú zahalené ramená? Svadobné šaty 1810 sú tie pravé pre vás. V týchto svadobných šatách sa spája kombinácia jedinečnej čipky a ľahkej tylovej sukne. Rafinovaný čipkovaný chrbát s rozkošnými gombičkami a opasok z jemných perličiek, podčiarknú výnimočnosť svadobných šiat a ich nositeľky. Vo farebnej kombinácii IVORY/NUDE si svadobné šaty 1810 jednoducho musíte vyskúšať. Aj keď sú teraz farebné odtiene IVORY a NUDE na výslní, neznamená to, že v salóne nemáme množstvo snehovo-bielych šiat pre nevestičky, ktoré vždy snívali o tom, že sa raz budú vydávať v bielych svadobných šatách :). Stačí nás len navštíviť. Radi vám poradíme.