Svadobné šaty s dlhými rukávmi

WGspravca

30 júla 2023

Nekomentované

Svadobné šaty s dlhými rukávmi

Svadobné šaty s dlhými rukávmi

 

Svadobné šaty s dlhými rukávmi sú ako stvorené pre jesennú svadbu a vy v nich budete vyzerať elegantne a nadčasovo zároveň.

S príchodom chladnejších dní si nevesty kladú otázku: Nebude mi v svadobných šatách zima? A začínajú sa obzerať po rôznych bolerkách či kabátikoch, ktorými by svoje šaty doplnili. Nie vždy je však kombinácia svadobné šaty + bolerko dokonalá. Predsa len svadobné šaty sú samé o sebe navrhnuté tak aby vyzerali dokonale a pridaním bolerka, ktoré k šatám nepatrí (iná čipka, iný materiál a pod.) túto dokonalosť tak trochu stratia. Ideálnym riešením pre všetky zimomravé nevesty je vybrať si svadobné šaty s dlhými rukávmi, ktoré splnia funkciu zahriatia, no stále budú dokonale krásne. V našej kolekcii svadobných šiat na prenájom a predaj nájdete svadobné šaty s dlhými rukávmi, pri ktorých sa nebudete musieť rozhodnúť medzi dokonalou krásou a praktickosťou. V našich svadobných šatách s dlhými rukávmi budete jednoducho dokonale krásna v každom počasí.

Svadobné šaty s čipkovými rukávmi

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava - svadobné šaty prenájom a predaj

Svadobné šaty s dlhými rukávmi čipkovými

Svadobné šaty s puffovými rukávmi

Svadobné šaty Bratislava - svadobný salón Wedding Gallery - svadobné šaty požičovňa a predaj

Svadobné šaty Bratislava svadobný salón Wedding Gallery

Svadobné šaty s 3/4 rukávmi

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava - svadobné šaty prenájom a predaj

Svadobné šaty s rukávmi

Celú našu novú kolekciu svadobných šiat nájdete tu.

 

Objednajte sa na skúšku svadobných šiat už dnes a objavte svadobné šaty, ktoré si zamilujete!

 

Objednať sa na skúšku svadobných šiat

 

Späť na blog

 

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava

Hľadáte svadobné šaty, ktoré majú zahalené ramená? Túžite po dlhých rukávoch? Svadobné šaty 171 sú tie pravé pre Vás! V týchto svadobných šatách sa spája kombinácia jedinečnej čipky a hladkej saténovej sukne. Rafinovaný čipkovaný chrbát s rozkošnými gombičkami a mašľou, podčiarknu výnimočnosť svadobných šiat a ich nositeľky. Svadobné šaty 171 si jednoducho musíte vyskúšať! Objednajte sa na skúšku svadobných šiat už dnes. Radi vám poradíme.

 

Objednať sa na skúšku svadobných šiat