Svadobné šaty 2023

Svadobné šaty 2022 – nová kolekcia

 

Svadobné šaty – kolekcia 2022 – pre princezné aj bohémky – naša nová kolekcia svadobných šiat je rozmanitá a jedinečná tak ako je rozmanitá a jedinečná každá z vás. Či už túžite po svadobných šatách ako z rozprávky, v ktorých sa budete cítiť ako ozajstná princezná alebo ste skôr nežná víla a vaším snom sú svadobné šaty v bohémskom štýle – u nás nájdete tie pravé!

Pre princezničky sú ako stvorené svadobné šaty s veľkoryso nadýchanou tylovou sukňou, katedrálovou vlečkou a bohato zdobeným živôtikom.

 

Svadobné šaty čipkované s ramienkami. Tie musíte mať! Nádherná čipka, bohatá tylová sukňa - jednoducho svadobné šaty, v ktorých zažiarite! Tie najkrajšie svadobné šaty nájdete práve teraz v našej novej kolekcii. Príďte si ich vyskúšať!

svadobné šaty nová kolekcia

Svadobné šaty s ramienkami Elizabeth Passion 5005

Romantické nevesty potešia svadobné šaty v bohémskom štýle s jemnou padavou sukňou, nežnou siluetou, krásnou čipkou či dlhými rukávmi.

 

Svadobné šaty jednoduché čipkované - jemné, rafinované a neskutočne ženské zároveň - také sú tieto svadobné šaty, v ktorých určite zažiarite!

svadobné šaty jednoduchá sukňa

Svadobné šaty v bohémskom štýle Elizabeth Passion 5017

Celú našu novú kolekciu svadobných šiat nájdete tu.

Objednajte sa na skúšku svadobných šiat už dnes a objavte svadobné šaty, ktoré si zamilujete!

Objednať sa na skúšku svadobných šiat

Späť na blog

 

Svadobný salón WEDDING GALLERY Bratislava

Hľadáte svadobné šaty, ktoré majú zahalené ramená? Svadobné šaty 1810 sú tie pravé pre vás. V týchto svadobných šatách sa spája kombinácia jedinečnej čipky a ľahkej tylovej sukne. Rafinovaný čipkovaný chrbát s rozkošnými gombičkami a opasok z jemných perličiek, podčiarknú výnimočnosť svadobných šiat a ich nositeľky. Vo farebnej kombinácii IVORY/NUDE si svadobné šaty 1810 jednoducho musíte vyskúšať. Aj keď sú teraz farebné odtiene IVORY a NUDE na výslní, neznamená to, že v salóne nemáme množstvo snehovo-bielych šiat pre nevestičky, ktoré vždy snívali o tom, že sa raz budú vydávať v bielych svadobných šatách :). Stačí nás len navštíviť. Radi vám poradíme.